mortal
28 آبان 1401 - 16:23

گزارش سالانه ۱۴۰۰ زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان منتشر شد + سند گزارش

گزارش سالانه ۱۴۰۰ زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان امروز در همایش ملی رونمایی از گزارش سالیانه زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان رونمایی شد.

- اخبار اجتماعی -به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ گزارش سالانه 1400 زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان امروز در همایش ملی رونمایی از گزارش سالیانه زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور دکتر ابوجعفری مشاور وزیر اقتصاد در امور دانش‌بنیان، دکتر مهدی الیاسی، معاون سیاست‌گذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، دکتر میرمحمدصادقی قائم‌مقام صندوق توسعه ملی و همچنین مدیران ارشد معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری، صندوق‌های پژوهش و فناوری، انجمن سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر و بانک‌ها رونمایی شد.

خبرگزاری تسنیمرشد 20 درصدی کارکنان شرکت‌های دانش‌بنیان در سال 1400

رشد 20 درصدی کارکنان شرکت‌های دانش‌بنیان در سال 1400"اعتبارسنجی" و "ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود" 2 معضل بزرگ تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان

"اعتبارسنجی" و "ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود" 2 معضل بزرگ تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیاناین گزارش گزیده‌ای شفاف از زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان در سال 1400 است که با استناد به داده‌های صورت‌های مالی و اطلاعات اعتباری شرکت‌های دانش‌بنیان گردآوری شده است و نتایج حاصل از این داده‌ها در 70 صفحه تقدیم فعالان زیست‌بوم می‌شود.

هدف از تهیه و انتشار این گزارش این است که ضمن آشنایی فعالان زیست‌بوم با وضعیت مالی و اعتباری شرکت‌های دانش‌بنیان، فرصتی را برای تحلیل و و بررسی شکل‌گیری زیست‌بوم فناوری و مسیر پیش‌روی بازیگران آن ایجاد کند. این داده‌ها هم به شرکت‌ها در درک جایگاه واقعی خود کمک خواهد کرد هم به حاکمیت و تصمیم‌سازان و تصمیم‌گران در تدوین نقشه راه و مسیر آینده یاری خواهد رساند. این گزارش در پنج بخش زیر ارائه خواهد شد: اطلاعات آماری، درآمد و دارایی‌ها، وام، ضمانت‌نامه، رتبه‌بندی

برای دریافت گزارش سالانه 1400 زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان اینجا کلیک کنید.

اینجااینجاانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 865932