mortal
28 دی 1401 - 10:28

غافلگیری برخی مدارس کهگیلویه در بارش‌های اخیر

مدیر آموزش وپرورش دهدشت غافلگیری برخی مدارس کهگیلویه در بارش‌های اخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، فریدون فاطمی‌زاده صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: می‌طلبد برای تعالی آموزش وپرورش و دانش‌آموزان، همه نهادها به کمک این دستگاه فرهنگی بیایند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت: این نهاد فرصت‌ و ظرفیت‌های متعددی دارد که اگر تعامل برقرار شود خیلی از اقداماتی که باید دستگاه‌های دیگر انجام بدهند در خود آموزش وپرورش قابل اجرا است.

وی افزود: اگر توانستیم بخش‌های به غفلت سپرده شده در گذشته را به کمک دستگاه‌ها احیاء کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهند شد.

فاطمی‌زاده با بیان این که نیازمند مشارکت بیشتری نسبت به گذشته هستیم تصریح کرد: امروز مردم در بسیاری از جاها مدارس را می‌چرخانند و اگر مساعدت‌های مردم نباشد نمی‌توانیم خیلی کارها را پیش ببریم.

وی افزود: مشارکت مردمی الزاماً مفهوم آن فقط مالی نیست، همین که بین اولیاء و مدرسه ارتباط برقرار شود خیلی مشکلات حل می‌شود.

فاطمی‌زاده نیازمندی‌های آموزش وپرورش را در بحث فضای فیزیکی و آموزش نیروی انسانی عنوان و بیان کرد: فضاهای فرسوده زیاد هستند الان فصل سرماست و بارندگی‌ها باعث شد برخی جاها غافلگیر شویم، هم‌چنین نیازمندی‌های هنرستان‌ها زیاد هستند و نیاز است افراد فعال و خیران را تشویق کنیم که به کمک آموزش وپرورش بیایند.

وی با بیان این که عدالت آموزشی یک امر مهم است گفت: با توجه به این که برخی مدارس خاص و پول دار هستند، امکانات آموزشی را اولویت‌بندی می‌کنیم و به مدارس دولتی می‌دهیم.

فاطمی‌زاده خاطرنشان کرد: امسال برخی مدارس را از چرخه انتصابات خارج می‌کنیم.

وی با بیان این که سامان‌دهی اموال آموزش وپرورش را در دستور کار قرار داده‌ایم گفت: بر همین اساس آمار اموال اضافی مدارس را گرفته و به مدارسی که کمبود دارند انتقال می‌دهیم.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 984115