mortal
26 آبان 1401 - 11:17

پروژه‌های اقتصادی مردم محور در اولویت سفر‌های دوم رئیس جمهور است

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در سفر دوم رئیس جمهور، پروژه‌های اقتصادی مردم محور در اولویت قرار می‌گیرد.

محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور صبح امروز در دیدار با امام جمعه ایلام گفت: تلاش‌های مسئولان در اربعین و حوادث اخیر قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه مصوبات سفر رئیس جمهور در استان پیگیری می‌شود چراکه تصمیمات خوبی در استان گرفته شده است، تصریح کرد: ۱۰۰ مصوبه در سفر اول رییس جمهور به استان مصوب شد که بعد ۴۰ مصوبه به آن اضافه شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور عنوان کرد: بیش از یک هزار میلیارد تومان از اعتبارات سازمان برنامه و بودجه پرداخت شده است، متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها، اعتبارات به پروژه‌ها تزریق می‌شود.

منصوری بیان کرد: مصوبات و وعده‌ها دولت، جزو اولویت‌های دولت است چراکه خیلی از پروژه‌ها پیشران توسعه هستند، شخص رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، مصمم به خدمت هستند و به صورت ۲۴ ساعته در حال تلاش، کار میدانی هستند.

وی ادامه داد: مردم ایلام بر گردن نظام و انقلاب حق دارد و باید در عمل مشکلات استان را بر طرف کرد.

منصوری گفت: اعتبار و امید مردم بزرگترین سرمایه دولت است، در همه حوزه‌ها دولت اتکا به دولت است، اتفاقات اخیر در کشور از جمله در ایذه و چند شهر شتان از استیصال دشمنان دارد.

منصوری عنوان کرد: در حوادث اخیر، ایلام جزو استان‌های بود که کمترین مشکل را داشته است، این مسئله نشان از نجابت و علاقه مردم استان به نظام و انقلاب دارد.

باشگاه خبرنگاران جوانایلامایلام

شناسه خبر: 860820