mortal
01 دی 1401 - 10:22

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد مهمان شب یلدای امدادگران

به مناسبت شب یلدا مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از اعضای شورای معاونین این نهاد مهمان امدادگران پایگاه امداد و نجات جاده ای (بین شهری ) شهید دلداریان در منطقه سردسیری سرگچینه در شهرستان بویراحمدشدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران به مناسبت طولانی ترین شب سال( یلدا )و احیای سنت های بومی و ایرانی و با هدف تقویت روحیه و قدردانی از زحمات مخلصانه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر که به صورت شبانه‌روزی و به دور از خانواده در پایگاه های بین شهری جاده ای در حال خدمت رسانی و امدادرسانی به مردم هم استانی و هم وطن هستند مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از اعضای شورای معاونین جمعیت ساعتی را به عنوان مهمان شب یلدا در کنار فرشتگان نجات خط مقدم هلال احمر سپری کردند. 

کاظم فلاحی دوست در این دیدار اظهار کرد: جا دارداز زحمات و رشادتهای امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر که همواره در همه ساعات و تمامی روزهای سال در سخت‌ترین شرایط و با وجود کم و کاست ها با تمام توان و با روحیه مثال‌زدنی همچون فرشتگان به امداد و نجات مردم می شتابند تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در راستای به جا آوردن رسوم قدیمی و سنتی ایرانی و تکریم اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر ساعتی را در کنار این آنها هستیم تا با توجه به اینکه از خانواده های خود در این شب یلدا دور هستند احساس تنهایی نکنند.

فلاحی دوست افزود امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر روح ، کالبد و همه دارایی این جمعیت اند و به هر مناسبتی سعی می کنیم قدردان زحمات آنها بوده و مراتب محبت و سپاسگذاری خود را به آنها تقدیم کنیم.

در این برنامه هدایایی توسط مدیرعامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد به امدادگران اهدا شد.

انتهای پیام/۸۲۰۴۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 925948