mortal
03 آذر 1401 - 14:34

در پنجمین روز هفته بسیج در کهگیلویه و بویراحمد چه گذشت؟

۵۰۰ بسته معیشتی به همت بسیج سازندگی سپاه فتح و با همکاری انجمن حمایت از زندانیان کهگیلویه و بویراحمد بین خانواده‌ زندانیان نیازمند توزیع شد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، آیین توزیع 500 بسته غذایی با حضور منصور بیژنی مدیرکل زندان‌ها و سرهنگ ناصر صالحی رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان و برخی از مسؤلان به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم،بیژنی مدیرکل زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد در این آئین ضمن تقدیر از سپاه فتح استان در کمک به خانواده‌های نیازمند زندانی گفت: خانواده‌های زندانی که سرپرست آنان در زندان بسر می‌برند اگر حمایت مادی و معنوی نگردند در چرخه جرم و بزهکاری قرار می‌گیرند، چه بسا کمکهای این چنینی و اهداء بسته‌های معیشتی می‌تواند تا حدودی رهگشای مشکلات مادی آنان باشد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان نیز در این آئین افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به رسیدگی و کمک به افراد نیازمند و تدابیر فرماندهی سپاه استان امروز 500 بسته معیشتی اهدایی سپاه فتح استان شامل برنج، روغن،رب،حبوبات و ماکارونی با ارزش هر بسته افزون بر 700هزار تومان بین خانواده‌های زندانیان نیازمند توزیع می‌شود.

سرهنگ ناصر صالحی ابراز کرد: این تعداد بسته معیشتی با پیگیری بسیج سازندگی و به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، تحویل انجمن‌های حمایت زندانیان برای توزیع بین خانواده‌های نیازمند و معسر زندانی در استان خواهد شد.

دیدار فرمانده سپاه فتح با خانواده شهدا

دیدار فرمانده سپاه فتح با خانواده شهدادیدار فرمانده سپاه فتح با خانواده شهداسردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هفته دفاع مقدس با برخی از خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت مقام شامخ شهیدان با خانواده شهیدان سردار شهید یارمحمد کشاورز و شهید جهانگیر پور ذاکری شهید مفقود الاثر این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

خدمات سپاه و بسیج  در بخش محروم دیشموک

خدمات سپاه و بسیج  در بخش محروم دیشموکخدمات سپاه و بسیج  در بخش محروم دیشموکپروژه‌هایی از قبیل 3 خانه عالم، ساماندهی 4 گلزار شهید در بخش دیشموک  و همچنین آب رسانی به روستاهای اسفندان، درغک و ... با اعتباری افزون بر 4 میلیارد و 500 میلیون تومان در دیشموک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

با حضور سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان کهگیلویه، امام جمعه دیشموک و برخی مسئولان  شورای اداری پروژه‌هایی شامل 3 خانه عالم، ساماندهی 4 گلزار شهید در بخش دیشموک  و همچنین آب رسانی به روستاهای اسفندان، درغک و ...با اعتباری افزون بر 4 میلیارد و 500 میلیون تومان در دیشموک افتتاح شد.

سردار خرم دل در این سفر ضمن دیدار با خانواده شهید موسی نوروزی در روستای بردله از توابع بخش دیشموک با  ادای احترام به شهدای گمنام شهر دیشموک بازدیدی از کارگاه خیاطی بانوان زیر نظر بنیاد مستضعفان داشت.

غبارروبی گلزار شهدا در لنده

غبارروبی گلزار شهدا در لندهغبارروبی گلزار شهدا در لندهمراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مسولان شهرستان لنده در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت:ترورهای ناجوانمردانه و کور دشمنان برای ایجاد رعب و وحشت و پروژه عظیم نا امنی در کشور بوده و امروز دشمنان برای نوجوانان و جوانان ما برنامه‌های گسترده‌ای را طراحی کرده‌اند و بدانید در این پیچ تاریخی نیز با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری عبور خواهیم کرد.

سرهنگ پاسدار روح اله ویسی با اشاره به اینکه حفظ ارزش‌ها و سیره و روش شهیدان باعث خواهد شد که ما در بحران‌ها با تاسی از خون شهدا سربلند بیرون بیاییم، اظهار داشت: حکمرانی بر فضای مجازی توسط دشمنان و القا یاس و ناامیدی و ترویج خشونت طلبی در جامعه از توطئه‌های دشمنان است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 877693