mortal
30 آبان 1401 - 12:48

«تا پای جان برای ایران» با صدای محمد معتمدی شنیدنی شد

تک آهنگ «تا پای جان برای ایران» عنوان یکی از آثار منتشر شده با موضوع حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی است که طی روزهای اخیر پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

دریافت

59 MB

دریافت

59 MB

دریافت

59 MB59 MBبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، «تا پای جان برای ایران» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار موسیقایی منتشر شده با موضوع حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی است که طی روزهای اخیر از شبکه‌های مختلف تلویزیون پیش روی علاقه مندان قرار گرفته است.

خبرگزاری مهردر این نماهنگ که مرداد ماه امسال به تهیه‌کنندگی انجمن موسیقی ایران تولید شده، احسان افشاری ترانه سرا، علیرضا دریایی آهنگساز و محمد معتمدی به عنوان خواننده حضور دارند.

انجمن موسیقی ایران با انتشار متنی با تیتر «پیروزی واقعی در صداقت و شفافیت است» درباره این قطعه توضیح داده است:

در پی گفت‌گوی مشاور محترم فرهنگی فدراسیون فوتبال و اعلام انتخاب خواننده سرود رسمی تیم ملی در مسابقات جام‌جهانی، توضیحاتی برای شفاف‌سازی و شرح واقعیت ضروری است:

۱. هنرمند ارجمند آقای محمد معتمدی هیچ قراردادی در خصوص اجرای سرود تیم ملی فوتبال با فدراسیون ندارد و در اصل، قطعه یاد شده، طراحی و تولید انجمن موسیقی ایران می‌باشد که آهنگساز و ترانه سرای اثر نیز طرف قرارداد انجمن بوده‌اند نه فدراسیون فوتبال.

فدراسیون نداردسرای۲. موضوع مطرح شده در خصوص این خبر، مربوط به تولید یک قطعه ضبط شده در مردادماه است و خروجی نهایی کار مربوط به آن زمان بوده و این موضوع طبق تاریخ تمام قراردادها و مستنداتی است که می‌توان آن‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار داد.

۳. لازم به ذکر است انجمن موسیقی ایران تا این لحظه با تعامل و رایزنی از طریق همکاران مطبوعاتی و مسئولان فدراسیون منتظر اصلاحیه آن خبر از سوی روابط عمومی فدراسیون بود که متاسفانه از انتشار این توضیح سر باز زده شد.

سر باز۴. این قطعه برای ورزش کشور و در فضایی به دور از اتفاق‌های امروز ساخته‌شده و به دور از هرگونه قرارداد مالی با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش، تنها هدیه‌ای برای تیم ملی فوتبال است که در هفته گذشته در اختیار فدراسیون قرار گرفته و هیچ ارتباطی بین انجمن موسیقی و سازمان صدا و سیما برای پخش آن صورت نگرفته است.

۵. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، انتشار آن در اولین روز بازی تیم کشورمان اتفاق خواهد افتاد، اما با انتقاد از رفتار رسانه‌ای فدراسیون فوتبال (که به حواشی بسیاری دامن زد) یادآور می‌شود که برای تیم ملی و بازیکنان آن پیروزی آرزو می‌کنیم هر چند پیروزی واقعی در صداقت، شفافیت و درستی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 871026